Ej piszcie coś bo nudy

PhantosPhantos Użytkownik
edytowano kwietnia 2021 w Wolne tematy
Ej piszcie coś bo nudy, jak się nie pośmieje z tych kocopołów waszych tutaj raz dziennie to mam dzień spisany na straty.

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    [cite] Phantos:[/cite]Ej piszcie coś bo nudy, jak się nie pośmieje z tych kocopołów waszych tutaj raz dziennie to mam dzień spisany na straty.
    sam se twórz i śmiej się do lustra
  • Opcje
    blazejhblazejh Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A o czym tu pisać?

    Błędne księgowania żeśmy już po prostowali. Nawet nie księgując niczego.

    Kiepskie zarządy powymieniane w trybie obiegowym.

    Zebrania w blokach odbyte na Twitchu.

    Broszurki porozdawane i się czytają. Znaczy autorzy broszurek mają taką nadzieję.

    Pozostaje już tylko walka z pandemią?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    [cite] blazejh:[/cite]Pozostaje już tylko walka z pandemią?
    a kogo to w ogóle obchodzi, czy jest pandemia, czy jej nie ma, i tak ma ambiwalentny stosunek do spraw wspólnot mieszkaniowych
    Troche uczestników tego forum wymarło , troche leży pod respiratorami, troche ma zablokowane konto .... cisza przed .... marazm nastał ...
    [cite] blazejh:[/cite] Broszurki porozdawane i się czytają.
    Znaczy autorzy broszurek mają taką nadzieję.
    możesz się wyśmiewać z tych moich broszurek i szydzić z nich ... jest kilkunastu właścicieli, co je zbiera i ma je wszystkie od początku, gdy tylko zostały wydawane... oszczędność papieru i lasów...
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    KubaP :"sam se twórz i śmiej się do lustra"
    Dopbra teraz dowcip.
    Wiecie jak na nazywa dwa lustra na przeciwko siebie, a między nimi KubaP ???
    Zarządca luster. hahahahaa!:bigsmile:
  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP - moze taki wątek? W budynku 3-pietrowym właściciele z 2 i 3-piętra przegłosowali montaż windy. Okazało się ,że to nie byli właściciele ale lokatorzy, którzy nie płacili "czynszu". Sprawą zajął się osobiście Prezes Zarządu i wyznaczył do tego swojego Zastępce, a ten kazał sprzątaczce, żeby rozniosła broszurki. Temat zapowiada się nieżle, niezadowoleni lokatorzy w trybie obiegowym odwołąli Zarząd, ale okazało się że od 15 lat nie mieli Zarządu. Ja swoje zrobiłem,, teraz czas na KP ,ktory pouczy o nieznajopmości uowl.:bigsmile:
  • Opcje
    Ala15Ala15 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Z czystej ciekawości, bo coś mnie ominęło: o co chodzi z tymi broszurami? Co w nich jest?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    [cite] Ala15:[/cite]Z czystej ciekawości, bo coś mnie ominęło: o co chodzi z tymi broszurami? Co w nich jest?
    https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/5662/zwolanie-zebrania/#Item_2
  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    mialo być śmiesznie, a jest komicznie.
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ze smutkiem przyjmuje fakt, że nasz expert w tym wątku tak słąbo sie rozpisuje.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    Z hejterami (#Prezesod13lat, #Phantos) tego forum się nie dyskutuje ...ich się olewa ... i to na całej linii !
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    No to KubaP wpadłeś jak śliwka w kompot o poranku. ZARZĄDZAM głosowanie!!! Pytanie brzmi - kto jest największym hejterem tego forum??? Głosujcie na swojego faworyta wpisując 1,2,3,4.

    I 4ery (słownie: cztery) odpowiedzi:
    1. KubaP
    2. Prezesod14lat
    3. Azygnierski
    4. Moja skromna osoba

    ZWYCIĘZCA otrzymuje tytuł: PROFESORA HEJTERSTWA i OGRODNICTWA o specjalności WSPÓŁWŁASNOŚĆ W HEJTERSTWIE.

    Na głosowanie jest czas 7 dni od daty ZARZĄDZENIA opublicznienia tego głosowania, czyli od teraz.

    P.S. Kubap nie wiem ile masz kont na tym forum, ale nawet nie próbuj tego numeru.
    Komentarz edytowany Phantos
  • Opcje
    AmadeuszAmadeusz Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    **** na tym Forum jest tylko jeden więc nikt tu nie będzie głosował bo musiałby zniżyć się do jego poziomu.
    Komentarz edytowany admin
  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Utajniony KubaP czyli Amadeusz już się wypowiedział.
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    Amadeusz czyli oddałeś głos na 1 ma się rozumieć? czyli na siebie, a pisałem, że regulamin zabrania zakładać wielu kont, specjalnie do głosowania.

    Po rozważaniu wszystkich za i przeciw, też oddaję głos na 1.
  • Opcje
    AmadeuszAmadeusz Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Prezes 13 letni: Utajniony KubaP czyli Amadeusz już się wypowiedział.
    Zejdź na ziemię Kowal, pomyśl trochę i przestań wypisywać takie głupoty. Nie życzę sobie być kojarzony z pajacem tego Forum KP.
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    Amadeusz - głosujesz na KP czyli 1
    KubaP narazie jest na prowadzeniu.:cool: Z wyraznym proawdzeniem 2:0:0:0
  • Opcje
    blazejhblazejh Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubęP skreśliłem jako kandydata do czegokolwiek. Ze względu na brak nadziei na cokolwiek u tego pana.

    Dlatego oddaję głos na Phantosa.

    Pozostaję zalogowany na dowód ... sam nie wiem po co. Na dowód ważności głosu?
  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Bravo blazejh - nie ukrywasz się, a to świadczy wiele o Tobie.
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    blazejh proponuje Ci jeszczę raz przeczytać ze zrozumieniem:shocked: - listę kandydatów do tego zaszczytnego miejsca.4. Moja skromna osoba, zrozumiałeś co to znaczy? Phantosa tam nie ma :bigsmile:
  • Opcje
    AmadeuszAmadeusz Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czyli Phantos zagłosowałeś na siebie ("moja skromna osoba") na poz. 4!
    cytuję:
    "miało być śmiesznie, a jest komicznie."
    
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    Amadeusz czyli KubaP, nadal nie skumałeś tej śmiesznej i komicznej, a jakże PRAWDZIWEJ listy kandydatów. :tongue: Zastanawiam się po co kłócisz sie sam ze soba w innych wątkach tego forum psycholu:devil:
  • Opcje
    AmadeuszAmadeusz Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Phantos:
    Amadeusz czyli KubaP, nadal nie skumałeś tej śmiesznej i komicznej,
    Jeżeli ty jesteś aż tak niek_maty, że nie zrozumiałeś tej jawnej mojej szydery to -
    Zastanawiam się po co kłócisz sie sam ze soba w innych wątkach tego forum psycholu:devil:
    - nie dziwię się, że będziesz się jeszcze długo zastanawiał i to bez rezultatu. Pacanie.
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Twoja szydera jest z mojego punktu widzenia nic nie wnoszącym hejtem w stosunku do tego wątku. Postaraj sie bardziej KubaP czyli Amadeusz.
    Więc nie, nie wpisze Cie na zaszczytną listę konkursową, bo jesteś tutaj dopiero od paru miesiecy zalogowany jako drugi nick KubyP. Postaraj sie bardziej.:cool:
  • Opcje
    blazejhblazejh Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czy jeżeli pozostanę zalogowany powiedzmy przez dwie doby ciurkiem, to będzie możliwa zmiana mojego głosu z kandydata nieistniejącego na "Moją skromną osobę"?

    Przyznaję, że w świetle orzecznictwa oddałem prawdopodobnie głos nieważny (chociaż regulaminu w formie broszurki nie otrzymałem).

    Bardzo mi zależy na zmianie tego głosu.:bigsmile:
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    blazejh niestety, głosu raz oddanego nie można zmienić, tak jak w wyborach powszechnych. Jedynym powodem, by mozna było jeszcze raz oddać głos jest awaria systemu informatycznego, co w tym wypadku nie miało miejsca.

    Już Tobie objaśniam. Odpowiednikiem kodeksu wyborczego w stosunku do tego konkursu była BROSZURKA, którą KubaP roznosił w dniu 04.04.2021r, robił to z pasją i oddaniem, choć wiał wtedy mu w oczy silny wiatr KubaP każdą BROSZURKĘ traktował jak własnego czworonoga.

    Trzeba było być w tym czasie w mieszkaniu/domu to byś wiedział jak oddać ważny głos. :sad:
  • Opcje
    blazejhblazejh Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    Ale trzy dni po Prima Aprlilis to się też liczy?

    No nic. Oddałem głos nieważny.:cry:

    Rozumiem że dogrywki w trybie obiegowym też nie będzie?
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    W BROSZURCE od KubaP jest zapis, że w przypadku oddania tej samej ilości głosów na wiecej niż jednego kandydata z "pozycji czołowej", przewidywana jest dogrywka. Jedyne co Tobie zostało to nadzieja na remis w pozycji czołowej :wink:.

    AKTUAZLIZACJA WYNIKÓW z godziny 13;36... 2;0;0;1
  • Opcje
    Ala15Ala15 Użytkownik
    edytowano kwietnia 2021
    Abstrahując od zorganizowanej przez Was konkurencji: ponieważ wątek obejmuje szeroki zakres tematów, pozwolę sobie zrobić teraz z siebie przysłowiową blondynkę :wink:
    wchodzę na swój profil i nie mam podglądu do swojego hasła lub możliwości jego zmiany (a chciałam czasem pisać na forum z drugiego komputera i tam się zalogować).
    Czy jedynym sposobem na Alzheimera jest tutaj reset hasła?
    :bigsmile:

    tzn. widzę (gdy jestem zalogowana), że mogę zmienić hasło, ale pod warunkiem, że znam stare... jakoś mi to nie pomogło...
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zacięta walka, wynik nadal pozostaje bez zmian 2:0:0:1:swingin:

    Nowy doklejony: 17.04.21 15:26
    UPDATE: Wynik ankiety na dzień dzisiejszy sie nie zmienił. Pozdrawiam serdecznie.
  • Opcje
    CasildaCasilda Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Siemka wszystkim! Korzystajcie z pogody, bo znowu ma być zimno <3
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano maja 2021
    Ala: Czy jedynym sposobem na Alzheimera jest tutaj reset hasła?
    Cześć Ala! Raczej tak. Chociaż... innym sposobem na Alzheimera jest używanie fajnej apki do szyfrowania i zapisywania haseł. Ja na ten przykład używam KeePass, super sprawa.
  • Opcje
    AdelaidaR1AdelaidaR1 Użytkownik
    Cześć i witam o życie pytam
  • Opcje
    Siemka witam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.